ایده بهترین هدیه برای همکار خانم، آقا و بازنشسته

ایده های هدیه برای یک همکار می تواند به مناسبت تولد، ترفیع، بازنشستگی، روز حسابدار، روز مهندس یا … باشد. همکاری که قرار است برایش کادو بگیرید ممکن است مرد یا زن باشد که شرایط هر کدام برای هدیه دادن فرق دارد. در این مطلب نکاتی را در هدیه دادن به همکار خواهیم گفت و چند عدد از بهترین هدایا را نیز معرفی می کنیم تا بتوانید راحت تر تصمیم بگیرید.

ایده بهترین هدیه برای همکار خانم، آقا و بازنشسته

نکاتی در هدیه دادن به همکار

اگر همکار شما فقط یک همکار است و نه دوست صمیمی تان، در دادن هدیه چند نکته را مد نظر داشته باشید:

هدیه ای که قرار است بدهید نباید گران قیمت باشد.

با دادن هدیه به همکار چه بخواهید و چه نه، در او انتظار جبران کردن را ایجاد می کنید. پس سعی کنید هدیه ای ساده انتخاب کنید.

سعی کنید چیزی بخرید که برای همکار تان کاملا کاربردی باشد و از آن استفاده کند.

از گرفتن هدایای نامتعارف مثل عروسک خودداری کنید مگر این که همکار تان دوست صمیمی تان باشد.

یکی از بهترین راه های هدیه دادن به همکار، اشتراک گروهی در هدیه است. می توانید با چند تن از همکاران تان هدیه ای مشترک بخرید تا به مشکل بودجه ای هم برنخورید.

پیشنهاد هدیه برای همکار خانم:

ایده بهترین هدیه برای همکار خانم، آقا و بازنشسته

اگر خانم هستید و همکار شما هم خانم است می توانید هدیه ای از میان لوازم شخصی از قبیل ساعت مچی، کیف پول، زیور آلات و … هدیه دهید. اما اگر آقا هستید و می خواهید برای یک همکار خانم هدیه بگیرید به سراغ لوازم شخصی نروید. به جای آن می توانید هدیه ای مثل کتاب، گلدان، وسایل کاری، وسایل دکوری یا به سادگی یک بسته شکلات هدیه دهید.

پیشنهاد هدیه برای همکار مرد:

ایده بهترین هدیه برای همکار خانم، آقا و بازنشسته

هدیه گرفتن برای مرد ها به خصوص وقتی همکار باشند کمی سخت به نظر می رسد زیرا مانند خانم ها انتخاب های زیادی پیش رو ندارید اما تا حدودی می توانید همان قانون هدیه به همکار خانم را در پیش بگیرید یعنی اگر آقا هستید یک وسیله شخصی که همکار تان استفاده می کند بگیرید. این وسیله می تواند کمربند، کراوات، دستبند، گردن بند، گیره کراوات، ساس بند، ست جاسیگاری و فندک، قاب گوشی، کیف پول، کلاه یا … باشد. اگر هم خانم هستید بهتر است از میان وسایل کاری مثل خودنویس، کتاب یا … یک هدیه انتخاب کنید و یا یک بسته شکلات را به عنوان هدیه در نظر بگیرید.

پیشنهاد هدیه برای همکار بازنشسته:

ایده بهترین هدیه برای همکار خانم، آقا و بازنشسته

جشن بازنشستگی به این معناست که همکار تان را دیگر مانند گذشته نمی بینید و در این زمان دادن هدیه می تواند کمی مهم تر باشد. بهترین هدایا برای افراد بازنشسته چیزیست که برای شان به یادگار بماند. می توانید یک عکس دست جمعی را قاب گرفته و هدیه دهید یا به سراغ صنایع دستی و هنری بروید و یک تابلو یا مجسمه انتخاب کنید اما در انتخاب هر هدیه ای حتما علایق شخصی را نیز در نظر بگیرید تا بتوانید با هدیه تان او را خوشحال کنید.

  • Admin
  • آذر 24, 1395
  • 1518 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *