جوراب ساقدار طرح گورخر

قبل از این که بگویید انتخاب جوراب که مساله بزرگی نیست و راهنمایی نمی خواهد، گوش کنید. اندازه ساق جوراب، جنس و نوع آن بسیار مهم است. همه خانم ها جوراب ها را به درستی انتخاب نمی کنند برای همین هم گاهی پیش می آید که دچار مشکلاتی از قبیل زود پاره شدن جوراب، بو گرفتن پا، زخم شدن پا و خراب کردن استایل می شوند.

و لازم است بگوییم این چنین مسائل را نباید نادیده گرفت. ممکن است ندانسته این کارها را انجام دهید، اما مشکلات همیشه دردسر سازند. دانستن برخی جزییات و رعایت آن ها می تواند تغییر بزرگی ایجاد کند. ما به شما خواهیم گفت کدام جوراب با چه چیزی مناسب است. با ما همراه باشید:

جوراب ساق کوتاه


این جوراب را با کفش هایی که ساق کوتاه دارند مثل لوفر، کفش های کژوال و کفش هایی که لازم است پای تان در آن محافظت شود بپوشید. همانطور که از نامش پیداست این جوراب ها ساق کوتاه هستند و ساق آن ها به مچ پای تان می رسد پس می توانید آن را با نیم بوت ها هم بپوشید. این جوراب ها هم برای خانم ها و هم آقایان مناسب است و می توانند در ورزش، باشگاه و… استفاده کنند.

جوراب مچی لنگه به لنگه طرح سبزه
جوراب ساق کوتاه

جوراب نیمه بلند


این جوراب ها کمی از مچ پای تان بالاتر می آیند و پوشش می دهند و مانع اذیت شدن پشت پا به وسیله کفش می شود. این جوراب ها را هم خانم ها و هم آقایان استفاده می کنند که البته آقایان بیشتر آن را در استایل های رسمی و غیر رسمی خود و خانم ها با کفش های ورزشی می پوشند.

جوراب مچی لنگه به لنگه طرح توت فرنگی
جوراب نیمه بلند

جوراب های ساق بلند


این جوراب ها بیشتر در زمستان استفاده می شوند که پاها را گرم نگه دارند. پوشش دهید و گرم نگه داشتن این جوراب ها عالی هستند. این جوراب را با کفش های غیر رسمی و در فعالیت های بدنی بپوشید و هم چنین بهتر است در زمستان از آن در خانه استفاده شود.

جوراب ساقدار طرح رینگی سفید مشکی کش قرمز
جوراب های ساق بلند

جوراب ساق بلند


ساق این جوراب ها بلند تر است به طوری که ساق پا را کاملا پوشش می دهد و تا زیر زانو هستند. این نوع جوراب بیشتر توسط ورزشکاران استفاده می شود زیرا محافظت خوبی دارد. این جوراب ساق بلند معمولا توسط آقایان استفاده می شود.

جوراب ساقدار طرح رینگی و ستاره
جوراب ساق بلند

جوراب ساق بلند تا زانو


این جوراب ها معمولا توسط خانم ها استفاده می شوند و بیشتر آن را با بوت در زمستان می پوشند. این جوراب ها با اضافه کردن لایه ای به گرم ماندن پاها کمک می کنند. برای خانم ها و آقایان قابل استفاده است. خانم ها این جوراب را بیشتر در ورزش ها، با بوت و در خانه در زمستان می پوشند.

جوراب ساقدار رینگی زرد مشکی
جوراب ساق بلند تا زانو

جوراب های ساق بلند تا بالای زانو


این جوراب تا بالای زانو را می پوشاند و ایده خوبی برای خانم هاست تا آن را با دامن کوتاه بپوشند.

جوراب بالای زانو مشکی 3 رینگ
جوراب های ساق بلند تا بالای زانو

جوراب ساق کوتاه یا Slip-On Paddings


مناسب برای کفش هایی که رویه باز دارند. این جوراب در این کفش ها می تواند از پای شما محافظت کند و دیده نشود. از زمانی که جوراب نپوشیدن مد شده است استفاده از این جوراب هم بیشتر شده زیرا با ساق کوتاهی که دارد خود را نشان نمی دهد و شما می توانید به راحتی این کفش ها را بپوشید و با مد همراه شوید.

  • Admin
  • آذر 24, 1395
  • 875 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *